top of page

Temsilciliklerimiz

AMT-Logo_Web.png
HaloLogo.png.webp

2005 yılında kurulan Advanced Materials Technology (AMT), Wilmington, Delaware’de (ABD) bulunan yenilikçi bir ürün geliştirme ve üretim şirketidir ve yüksek kalitede araştırma yapmaya ve tasarlamaya adanmış olup, dünya çapında bilim adamları için ayrılık bilimi alanında çalışan materyalleri mümkün kılmaktadır.

Advanced Materials Technology ekibi, 100’den fazla yıllık deneyimini yaratıcılıklarıyla birlikte alan ve endüstrinin en zorlu uygulama sorunlarının üstesinden gelmek için tasarlanmış bir dizi yeni ürün başlatan endüstri uzmanları ile kuruldu. Hız ve verimlilik için tasarıma odaklanarak, Fused-Core® teknolojisini kullanarak HPLC için ilk ‘small-particle core-shell’ yarattılar. AMT daha sonra zor uygulamalar için yenilikçi çözümler sunmaya devam etmek için birden fazla ürün serisi üretmeye başladı. Şirket, sıvı kromatografisi alanında üstün yetenek ve uzmanlığa yatırım yaparak yeteneklerini sürekli olarak genişletmiş ve güçlendirmiştir.

AMT’deki ekip, yenilikçi ürünler üretmeye ve en yüksek kalitede ayırma ürünlerinin zamanında tesliminde lider olmaya kendini adamıştır ve alanında en iyisi olarak bilinir.

h_logo.png

Nacalai Tesque, Japonya’nın önde gelen yaşam bilimi reaktif tedarikçilerinden biridir.

HPLC ve kapiler kolonlar, toksinler, antikorlar, enzimler, hücre kültür ortamları, analitik kitler ve araştırma kimyasalları üreticisidir.


Üniversitelerdeki laboratuvarlara, ilaç ve yiyecek-içecek şirketlerine, kamu ve özel araştırma enstitülerine tedarikçi konumundadır.

Kendi COSMOSILR HPLC ve kapiler kolonlarının, ayırma kitlerinin, toksinlerin ve biyolojik reaktiflerin ihracatçısı olan Nacalai Tesque, uluslararası araştırma kimya ve yaşam bilimleri pazarında Ar-Ge ve iş faaliyetlerini Biyoteknoloji, Genomik, Proteomik ve Nanoteknolojideki küresel talebi karşılamak için geliştiriyor.

ovsc_logo.png

Ohio Valley Specialty Company, Ohio, Marietta’da yer almaktadır. Gaz kromatografisi alanında 50 yılı aşkın deneyimiyle, gaz kromatografisi ihtiyaçlarınız konusunda sizlere yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

 

Ohio Valley Specialty Company 1996 dan beri sıvı faz dolgu maddesi üretmektedir.

OV-1, OV-17 ve OV-624 gibi OV fazlar dünyanın her yerindeki GC laboratuvarlarında kullanımkatadır. Ayrıca ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli GC ürünlerine ve sarf malzemeleri de
bulunmaktadır.

high-res-logo-768x250.jpg

HPLC şu anda karbonhidratları, alkolleri ve organik asitleri analiz etmek için en önemli kromatografik yöntemdir. Bu tekniğin kullanımı kolaydır ve hızlı, spesifik, hassas ve kesin ölçümler yapabilir. Benson Polymeric, karbonhidratların, organik asitlerin ve alkollerin analizi için çeşitli polimerik bazlı kolonlar sunmaktadır.

25626972_2041051146113698_5233098646221452013_o_edited.jpg

Membrane Solutions, yüksek kalite, iyi hizmet ve uygun fiyat ile analitik alan ve laboratuvar malzemeleri alanında küresel bir tedarikçidir.


İlaç, yasam bilimi, kimya ve gıda alanlarına hitap eden laboratuvar ve endüstriyel ölçekli çözüm ürünleri sunmaktadır.


Membrane Solutions markası kromatografi vialleri, septumlar, numune depolama, saf su sistemleri, numune hazırlama sarfları, şırınga ucu filtre ve membran filtre gibi filtrasyon ekipmanları, steril fitrasyon ürünleri, hücre kültürü, moleküler biyoloji ve mikrobiyoloji ürünleriyle geniş bir alanı bünyesinde barındırmaktadır.

"Bireysel olarak tek bir damlayız
 ama birlikte,
koca bir okyanusuz."

Ryūnosuke Akutagawa

bottom of page